Platforma Ampio Smog System jest nowoczesnym narzędziem mierzącym jakość powietrza. Integracja czujników, chmury oraz panelu użytkownika, pozwala być na bierząco ze wszystkimi zmianami stężenia pyłów. Nasz produkty tworzyliśmy z myślą poprawy świadomości społecznej związanej z zagrożeniami jakie niesie ze sobą smog.


Po zakupie naszego systemu otrzymujesz dostęp do panelu sterownia, dzięki czemu zyskasz pełną kontrolę nad wszystkimi statystykami i narzędziami. Panel daje możliwość dodawania czujników do chmury AMPIO, zarządzanie nimi i edycję.


System jest przystosowany do tworzenia dużych sieci z kilkudziesięcioma czujnikami. Świetnie nada się również do domu, mieszkania czy ogródka, gdzie już jeden czujnik pozwoli na sprawne zarządzanie narzędziem. Zarówno klienci biznesowi jak i prywatni mogą w pełni korzystać z wszystkich funkcji platformy.


W każdej chwili możesz rownież zobaczyć jak wygląda aktualny odczyt czujników w twojej okolicy. Na mapie znajdują się sensory Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska oraz Ampio Smart Home.


Bardzo dobry
Dobry
Umiarkowany
Dostateczny
Zły
Bardzo zły